Реабілітація

Одними з найважливіших цілей в лікуванні уражень апарату опори та руху є забезпечення максимальних функціональних показників та можливостей повернутися до звичного способу життя, а також психоемоційний стан пацієнта.

Все це є завданнями для лікаря, реабілітолога, психолога, друзів та родини, середнього та молодшого медичного персоналу.

Проте саму важливу роль відіграє, звичайно, сам пацієнт. Досвід говорить про те, що цілеспрямовані та незламні пацієнти в більшості випадків досягають більшого.
Наша команда
Рець Сергій Миколайович
Фахівець з фізичної реабілітації, кінезіолог
- Учасник всеукраїнських науково-практичних конференцій «Реабілітація хворих з ураженнями апарата руху та опори»

- Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання артроскопії, хірургії суглобів та спортивної травми»

- Розробник комплексів гімнастичних і масажних вправ для проведення занять з лікувальної фізкультури і процедур з пацієнтами

Суркіс Марина Олександрівна
Практичний психолог, онкопсихолог, ВГО «Асоціації допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями», Інститут раку
- автор статей в журналах «Здоров'я України»; Consilium Medicum, «Красива і щаслива».

- Автор - укладач брошур: «Я буду жити», «Палітра почуттів»; «Як пацієнту поводитись з лікарем»; «Посібник по догляду за тяжкохворою людиною»; «Пам'ятка про шкоду тютюнопаління»; «Коли важко знайти потрібні слова».